Калькулятор гідратації

Виберіть стать дитини

Хлопчик

Дівчинка

міс.

mo.

1

40

1

кг.

kg.

0.1

24

0.1

0.6

мл.

Рекомендації

У даному калькуляторі проводиться розрахунок споживання чистої питної та мінеральної лікувально-столової води. Це та кількість води, яке бажано випивати крім чаю, кави, соків та інших напоїв.

У даному калькуляторі проводиться розрахунок для дітей до року один текст

У даному калькуляторі проводиться розрахунок для дітей більше року інший текст

Використовуй водичку Малиш

Водичка «МАЛИШ» видобувається в екологічно чистому регіоні Полтавської області з свердловини глибиною 175 м, із залученням інноваційної автоматичної лінії розливу. Ця вода рекомендується дитинко з перших днів життя і майбутнім матусям (адже малюк формується і розвивається ще в животику). Вода «МАЛИШ» має знижену мінералізацію, а зменшений вміст солей обмежує навантаження на серце і нирки дитини. Оптимальна кількість мінеральних речовин формує кістково-м'язову систему дитячого організму. Не потребує кип'ятіння перед використанням протягом доби. Відповідає вимогам Міжнародної системи управління безпекою та якістю харчових продуктів - НАССР і ISО.

Корисна інформація

Перші місяці життя дуже важливі і для вас як молодої мами, і для вашого малюка. Цей період можна назвати періодом адаптації малюка до навколишнього середовища, пристосування, вироблення перших звичок, закладаються всі аспекти здоров’я дитини, від цього буде залежати все подальше життя. Перші місяці життя дуже важливі і для вас як молодої мами, і для вашого малюка. Цей період можна назвати періодом адаптації малюка до навколишнього середовища, пристосування, вироблення перших звичок, закладаються всі аспекти здоров’я

Це важливо знати!