Суміші Хорольського заводу дитячих продуктів харчування стали лідером продажів в Україні

30.01.19 Super User 86 0

Днями глобальна дослідницька компанія зі світовим ім'ям, що збирає інформацію в сфері продажів, «АСНільсен Юкрейн» оголосила, що ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» стала лідером з продажу на території України в категорії «Сухі суміші для дитячого харчування» за 2018 рік.

Цитуємо: "Шановні партнери! Даним листом компанія «АСНільсен Юкрейн», згідно зі звітом по аудиту роздрібної торгівлі, який був наданий клієнтові ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» в категорії «Сухі суміші для дитячого харчування» на території міської частини України без окупованих територій за період 12 місяців (кінцевий період - 31 грудня 2018), підтверджує наступне:

· 1. ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» є лідером в категорії Сухих сумішей для дитячого харчування (Infant Milk Dry) за показниками Sales Value і Sales Volume.

· 2.Бренд «Малютка» виробництва ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» є лідером в категорії Сухих сумішей для дитячого харчування (Infant Milk Dry) за показниками Sales Value і Sales Volume.

· 3.Товарна позиція «Суміш суха на молочно-зерновій основі з гречаним борошном» виробництва ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування», бренд «Малиш» (MALYSH P350GXC M-GREC / VIT-ZH-YOD / S4M) є лідером в категорії Сухих сумішей для дитячого харчування (Infant Milk Dry) за показниками Sales Value і Sales Volume. З повагою, Генеральний директор ТОВ "АСНільсен Юкрейн" Діморагкас Ваіос Іоанніс»

Доля на ринку замінників грудного молока за 2018 року Хорольського заводу дитячих продуктів харчування - 52,5% в натуральному вираженні і 34,6% в грошовому еквіваленті, це означає, що кожна 2-га мама вибирає продукцію Хорольського заводу. Дуже приємно, що споживачі, зокрема молоді мами, по достоїнству оцінили вітчизняного виробника дитячого харчування і віддавали перевагу продукції компанії.

Це важливо знати!